top of page
  • GLAMI

GLAMI expanduje do Polska a upevňuje svou pozici předního módního vyhledávače v Evropě

Aktualizováno: 6. 3.

Praha, 24.10.2023  |  Skupina GLAMI.group se svou platformou pro vyhledávání módy GLAMI expanduje do Polska. Glami.pl zde nabízí více než 500 značek od 15 e-shopů, mezi které se řadí lokální i mezinárodní partneři, například e-obuwie, Modivo, Answear, Sportano, Spartoo and Remix. Polský tým GLAMI sídlí ve Vratislavi a čítá 20 lidí. Cílem GLAMI v Polsku je stát se jedničkou na trhu v oblasti fashion a posilovat využívání umělé inteligence v módním odvětví. 


Vedení GLAMI Group
GLAMI Group

Na fotce zleva: Ján Kešelák, CEO; Tomáš Hodboď, zakladatel a jednatel; Igor Smolny, Head of Market Development


„Jsme nadšeni, že naše vyspělá technologická platforma bude nyní dostupná všem polským zákazníkům a prodejcům módy. V posledních letech GLAMI výrazně investovalo do implementace vlastní umělé inteligence na bázi strojového učení, díky čemuž spotřebitelům dokáže doporučit produkty na základě jejich osobních preferencí. Díky vyspělé hyperpersonalizaci nyní z expanze mohou těžit jak polští uživatelé, tak partnerské e-shopy,“ komentuje vstup na nový trh Igor Smolny, Head of Market Development GLAMI Group. 


Zkušený polský tým funguje nezávisle a velmi dobře zná specifika místního trhu, stále je však spojen s českým týmem, který řídí rozvoj a růst. Zároveň tak českým partnerským značkám a e-shopům umožňuje vstup na sousední atraktivní e-commerce trh. V budoucnu chce GLAMI v Polsku růst, ne však zcela v personální oblasti, ale v rámci posílení technologií a procesů automatizace. 


„Plánem pro nadcházející měsíce je zapojit do naší technologické platformy další partnery a urychlit jejich růst. Tento krok je v souladu s dlouhodobou strategií GLAMI: vybudovat nejlepší a nejuznávanější online platformu pro objevování módy v Evropě. Z expanze do Polska proto máme velkou radost,“ říká Ján Kešelák, CEO GLAMI Group.


Umělá inteligence a její využití v interních procesech i na úrovni zákaznické zkušenosti je to, co GLAMI chce rozvíjet napříč trhy. Například skrze hyperpersonalizaci pomáhá uživatelům se snadnější orientací v široké nabídce, kterou svět módy nabízí, zároveň usnadňuje rozhodovací proces nákupu a poskytuje data o chování uživatelů GLAMI. Menší e-shopy navíc z využívání technologie umělé inteligence mohou benefitovat i proto, že ne vždy mají vlastní prostředky pro její implementování. 


„Vydáváme se na cestu, jejímž cílem je stát se pro polské uživatele první volbou, pokud jde o vyhledávání a nalezení módy,“ uzavírá Igor Smolny.


Cílem GLAMI v tuzemsku, v Evropě i ve světě je poskytovat tu nejlepší zkušenost s online nakupováním, a to pro všechny strany: zákazníky, značky i spolupracující e-shopy. V rámci 13 zemí po celém světě, kde GLAMI funguje, registruje více než 47 milionů návštěvníků měsíčně, nabízí více než 15 milionů produktů od více než 4 600 e-shopů a 38 000 značek napříč trhy.


O GLAMI 

GLAMI bylo založeno v roce 2013 Tomášem Hodboďem a Michalem Jirákem jako vyhledávač pro vše, co se týká módy. Každý den GLAMI spojuje tisíce nakupujících se značkami a e-shopy na jednom místě. Díky chytré kategorizaci produktů a výběru módy šitému na míru každého jednotlivce GLAMI zjednodušuje objevování a nakupování módy. Společnost je lídrem ve využívání umělé inteligence při nákupech módy a v roce 2022 založila kapitálový fond GLAMI Ventures s cílem rozvíjet oblast umělé inteligence v e-commerce, podpořit projekty, které usnadňují výběr a nákup produktů v online shoppingu nebo projekty zabývající se cirkulární ekonomikou.  

 Dnes najde zákazník v katalogu GLAMI.cz 2,5 miliony produktů od více než 25 tisíc značek.  GLAMI patří do skupiny GLAMI.group a působí již ve 13 zemích světa s měsíční návštěvností 47 milionů. Více informací najdete na  GLAMI.group.


Kontaktní osoba

Eliška Hynková, Brand & PR Manager GLAMI GroupGLAMI_TZ_Expanze_PL
.zip
Stáhnout ZIP • 4.88MB

7 zobrazení0 komentářů

Commentaires


bottom of page